Aile, evlilik, aşk, ilişki, iletişim vb konularda yaşadığınız sorunlarda sizlere yardımcı olmaktayız. 
Ayrıca bireysel sorunlarınız için de bize müracaat edebilirsiniz. 

Not: Patolojik sorunları kabul etmemiz mümkün değildir.
Bir yerde sivrisinek varsa, orada bataklık var demektir. Bir yerde bataklık varsa, orada sivrisinek üremek ve çoğalmak zorundadır. Geleneksel Psikoterapi yöntemlerine göre; sivrisinekler öldürülür, yani sorunlara yüzeysel temas edilir ve danışan kişide geçici bir rahatlama meydana gelir. Çünkü bataklık orada olmaya devam etmektedir. Bataklık var olduğu sürece uygulanan yöntemler ile elde edilen sonuçlar asla kalıcı değildir. Danışan kişinin sorunu daha sonradan yeniden nüksetmek zorundadır. Yani, sivrisinekleri öldürmek geçici bir rahatlama sağlasa da, bataklık var olmaya devam ettiği için yeniden benzer sivrisinekler üremek ve türemek zorundadır.

Bu, bir metafordur ve şu anlama gelir:
Yaşadığımız sorunların tamamı sivrisinek olarak tanımlanmış, kaynağı ise bilinçaltıdır. Buradaki bataklık bilinçaltı, sorun ise sivrisinektir. Demek istiyoruz ki, sivrisineklerle hiç ilgilenmiyoruz, direkt olarak bataklığı kurutuyoruz. Çünkü sivrisineklerle (sorunun görünen yüzüyle) uğraşmak zaman kaybıdır ve hem danışana hem de uzman kişiye boş yere zahmettir. Biz, sorunun kaynağı olan Bilinçaltına yöneldiğimizde hem zamanı çok verimli kullanmış oluyoruz hem de danışanı ve bizi gereksiz zahmetten kurtarmış oluyoruz.

Zira tüm psikolojik, tüm psikosomatik ve tüm parapsikolojik sorunlarımızın kaynağı kesin olarak bilinçaltının ta kendisidir. O halde kaynağı çözdüğümüzde, kaynağı kuruttuğumuzda ya da kaynağı dönüştürdüğümüzde sorun da otomatik olarak kendiliğinden çözülmüş olacaktır. 

Siz de yaşadığınız onca sorunları çözmek, gerçekten ama gerçekten mutlu olmak istiyorsanız, yeni ve yeniden bir yaşam kurmak istiyorsanız, uyguladığımız "Bilinçaltı Terapi" yöntemi için bize müracaat edebilirsiniz...

Geçmiş olsun temennilerimizle, iyi günler dileriz.
İstanbul dışında ve yurt dışında yaşayan danışanlarımız için Telefonla Terapi uygulayabiliyoruz. Ancak bu, her sorun için geçerli değildir. Yüz yüze görüşülmesi elzem olmayan sorunlarda ve Telefonla Terapi yöntemi ile çözülebilecek sorunların çözümü için geçerlidir. 

Bunu anlamak için öncelikle danışan kişi ile bir ön telefon görüşmesi yapılması gereklidir. Bu telefon görüşmesi sonrası Telefonla Terapi yönteminin uygun olup olmadığına karar verilecektir. 

Ağır sorunların Telefonla Terapi yöntemi ile çözülmesi mümkün değildir, böyle durumlarda danışan kişinin yüz yüze görüşmeye, İstanbul ofisimize gelmesi gerekmektedir.
Güncelleniyor...
Danışmanlık ve Terapi hizmeti alan sayın danışanlarımızın seanslar sonunda oluşan fikir ve görüşlerini "Özel Hayatın Gizliliği" ilkesi gereği burada yayınlamıyoruz. Danışanlarımızın fikir ve görüşleri, kendi el yazılarıyla özel bir arşivde tutulmaktadır.

Ayrıca dosyaları ve dosya bilgileri de gizli tutulmaktadır.