Kendini Yeniden Konumlandır

Kendini Yeniden Konumlandır

Hayat Yayınları

Sipariş vermek için tıklayınız

Eğer kendini balina hissedersen hayat sana büyük bir okyanus sunacaktır.

Eğer kendini minik bir Japon balığı hissedersen hayat sana küçük bir akvaryum verecektir.

Kendini neye konumlandırdığının farkında mısın?

Arınma Terapisi kitabının yazarı Terapist Selahattin Yaylamaz'ın danışanlarının gerçek hayat öykülerinden kesitler sunduğu Kendini Yeniden Konumlandır sizin hayatınıza da ayna tutacak.

Bilinçaltı kodlarınıza yüklenen mutsuzluk, sevgisizlik, değersizlik, başarısızlık ve daha nice duygunuzun hayatınıza nasıl yansıdığını bulacaksınız bu kitapta. Dahası bu kodları güncellemeyi; mutluluk, sevgi, değerlilik, başarı gibi duygularla değiştirmeyi öğreneceksiniz.

Kişinin normali neyse kendisini konumlandırdığı odur. İnsanın kendini konumlandırdığı her ne ise onu deneyimlemeye mahkûmdur. Normalini değiştir, evrene gönderdiğin konumu değiştir, hayatın değişsin. Bunun için yapman gereken eski normalini yeni normalinle güncellemektir. Kendini güncellemektir.

Nasıl mı?

Hayat hikâyeni yazan kalemi sen tut!

Bir başkasının sana kapıyı açmasını bekleme, yaşamın tüm kapılarını kendine sen aç!

Haydi, KENDİNİ YENİDEN KONUMLANDIR!


Arınma Terapisi

Arınma Terapisi

Hayat Yayınları

Sipariş vermek için tıklayınız

Bu kitabı elinde tutan güzel insan, merhaba. Arınma terapisi sohbetine hoş geldin. Haydi gel, birlikte şu hayatı anlamlı bir yaşama dönüştürelim. Coşku dolu bir yolculuğa çıkalım. Haydi gel, yalnızlığımızı paylaşalım, kimsesizliğimize son verelim. Yaşamı el ele, sevgi dolu birlikte deneyimleyelim. Mucizelere inan, güven bana... Haydi tut elimden... 

Kendinizi yalnız, kimsesiz ve sevgisiz hissediyor musunuz? Çok mutsuzum, ağlayamıyorum bile diyor musunuz? Anlamlı bir amacım yok, inancımı kaybettim diyor musunuz? Hiçbir şey yapmak istemiyorum... Hayatımın en dibindeyim, sevdiklerim beni sevgisiz bıraktı, hayat yolumu kaybettim, yaşam pınarım kurudu, mutsuzum diyor musunuz?

Bu kitap;
Algı ayarlarınızla oynar. Bir totem temizleyicidir. Yeni bir yaşam aktivasyonudur. Bilinçaltınızın röntgenini çeker, bilinçaltı kodlarınızı tercüme eder. Koruyucu hekimlik içerir. 

Bu kitap ile en kutsal yolculuğunuza çıkacaksınız.


Burcunuza Göre Olumlama Terapisi

Burcunuza Göre Olumlama Terapisi

Hayat Yayınları

Sipariş vermek için tıklayınız

“SAĞLIK, AŞK, BEREKET, KARİYER VE ZENGİNLİK İÇİN…”
 
On iki burç insanının her birinin hayata bakışı ve motivasyonu birbirinden farklılık göstermektedir. Öyle ki bazıları son derece zıt motivasyonlardır.

 Örneğin, Yengeç enerjisi için aile,  çevre, yerel kültür ve güvende olduğunu hissetme en büyük motivasyonken; Kova enerjisi için bölgesel, yerel veya töresel her şey anlamsızdır. Kovalar içinse en büyük motivasyon, evrensel olana ulaşmaktır. Herkes yaşamı birbirinden farklı algıladığı için, kendi algısına uygun arzu ve isteklerle donatılmış bir yaşama sahip olacaktır.

 Terazi enerjisinin zarif istekleri, Oğlak enerjisini tatmin etmez. Oğlak enerjisi ne yapıp edip kariyer ve başarı talep ederken; Terazi enerjisi her ne olacaksa bunun adil olması gerektiği konusunda bir motivasyona sahiptir.
Bir Akrep enerjisi hayata sağlamcı yaklaşırken; rahat bir enerjiye sahip İkizler’in bunu anlaması neredeyse imkânsızdır.
Koç, tam bir mutlakiyet isteğiyle, hızla ilerlerken; Balık, daha nahif ve uyumlu bir tavır sergiler ve alttan alır.
Boğa, maddeye mana yüklerken; Yay, maddede mana bularak motive olur.
Aslan, kalabalık ortamlarda sosyalleşerek mutlu olurken; Başak, bir işe yaramadan sürdürülen hayatı anlamsız bulur.
Tüm bunlar bize gösteriyor ki her bir burcun motivasyonu farklıdır. Yaşamın anlamını para, kariyer, statü ve başarı ile bulmaya çalışan Oğlak enerjisi elbette ki hayatında bunların varlığını talep edecektir. Bu durumda Oğlak insanının duası ile Kova insanın duası ya da talebi farklı olacak ve onların enerjisine uygun metinler okunması gerekecektir.

 Burcunuza Göre Olumlama Terapisi kitabı, her burç insanının kendine özel olumlama metinlerini okumasını sağlamak için yazıldı.

 Bu kitapta, burcunuza göre Olumlama Terapisi metinlerini bulacak, kendi ruhsal dünyanıza birebir hitap ettiğini görecek ve büyük bir heyecanla yeni enerjinizin keyfine varacaksınız. Sevgiyle şifa olsun...


Aile Terapisi

Aile Terapisi

Hayat Yayınları

Sipariş vermek için tıklayınız

Bir kadın için duygusal ihtiyaç aslında her şeyden önce gelir. Sevilmeyen kadın hırçındır. Sevilen kadın şımarır, şımaran kadın mutludur. Kadın mutluysa herkes mutludur.

Kadın sevildiğinde, erkek övüldüğünde ilişki açısından motive olur. Erkek, çocukluğunda annesi, yetişkinliğinde eşi tarafından sevilmek ister. Erkekleri kim ne kadar takdir ederse etsin, sevdiği kadının takdiri esastır. Aslında tüm çabası da bunun içindir.

İş, erkeğin hem oyuncağı hem de kendini ispat etme refleksidir. Oyuna dalmış ve kendini ispat etme çabasındaki erkek sağlıklı erkektir. Her “iş kolik” erkeği “eş kolik” erkeğe dönüştürmek sizin elinizde.

İlişki kabiliyetlerini tahsil edememiş bir erkek, kadını anlayamaz. Ve “Galiba bu kadında bir sorun var” diye düşünür. Oysa sorun değil, kabiliyet var. Kabiliyeti anlamak için de kabiliyet gereklidir.

Erkek ve kadının bilinçaltı sevgisiz cinselliği reddeder. Temel ihtiyaç olan cinsellik aşk ile doyurucudur. Aşksız cinsellik doyumsuz ve yıpratıcıdır.

Bir erkek ve kadının birbirini yargılaması nükleer saldırı gibidir. Bu saldırı sonucunda Duygusal Boşluk oluşur. Duygusal Boşluk ise Duygusal Kansere neden olur. Duygusal Kanserin bir tek ilacı vardır, o da sevgidir. Çünkü aşk insanı şarj eder.


Okuma Zekası

Okuma Zekası

Hayat Yayınları

Sipariş vermek için tıklayınız

•Okuma ve eğitim kavramları öylesine iç içe ele alınmış ve somutlaştırılmış ki, derinlemesine öğreniyorsunuz. Bu kitapla eğitimin ve okumanın ne demek olduğunu çok ileri boyutta öğrendim. Bu kitabı yıllar önce okumuş olsaydım; muhtemelen tıp değil de eğitim profesörü olmak isteyecektim.
Prof. Dr. Ender SERİN / Başkent Üniversitesi

•Okuma becerilerini geliştirme, alışkanlıklarını kazandırma yönünde önce bireyi, sonra aileyi bilinçlendirmeyi amaçlayan bu kaynağın herkese yol göstereceği, yararlı olacağı, eğitimcilerin, ana babaların ufkunu açacağı kesindir.
Prof. Dr. Mukim SAĞIR / Atatürk Üniversitesi

•Kitabınızı iki solukta, yani iki kısa otobüs yolculuğunda okudum. Gerçekten muhteşem. Teşekkürler Selahattin Hocam.
Prof. Dr. Halis OĞUZ / Selçuk Üniversitesi

•Çok çok yararlandığım bir kitap oldu. Adından da anlaşılacağı üzere akademik ve pratik bir kitap. Yazar, ezber bozmuş. Akademik anlamda yepyeni terminolojilerle karşılaşacak ve şaşıracaksınız. Bu kitabın okunduğu evde hayat bir cümbüşe dönüşüyor, çoluk çocuk herkes keyifle kitap okuyor, yaşamın keyif ve huzuru her yanı kuşatıyor. Okuma Zekâsı, enteresan, inanılmaz, şaşırtıcı, ikna edici, doyurucu ve keyifli bir kitap.
Engin Karaman / Öğretmen

•Bugün “Okuma Zekâsı” kitabınızı okudum ve ciddi bir aydınlanma yaşadım. Son zamanlarda ruhumu saran puslu havanın nedeni de çözümü de kütüphanemdeymiş meğer. Gereklilik olarak okumayı öncelik sıralamamda çok daha önlere çekip, aylık hedef belirleyip, daha disipline edilmiş bir okuma programına başlıyorum sayenizde. Selahattin Bey, gelişim serüvenime yapmış olduğunuz bu güzel katkınıza sonsuz teşekkürler. Bir gün bir şekilde sizinle yollarımızın kesişmesi dileğiyle.
Gündüz Yazıcı / İktisatçı


Eş Frekans Yasası

Eş Frekans Yasası

Hayat Yayınları

Sipariş vermek için tıklayınız

Kadın erkek ilişkisinde “Doyumlu İlişki” ve “Tamamlanmış Aşk” ilk kez bu kitapta anlatılıyor.

• Çoğu ilişkide sadece Duygusal Bağ neden işe yaramıyor?
• İlişki, Duygusal Bağın ötesine geçebilir mi?
• Geçmezse neler olur?
• Eğer geçerse, aşk tamamlanmış olur mu?

Yaşadığımız evrende her şey sadece ve sadece enerjiden ibarettir.
Aslında sadece benzer enerjiler birbirini çekerler.
Öznel enerji frekansından, nesnel enerji frekansına giden yol bu kitapta.

Yaşamın gizli kalmış bu sırrını çözmek için bu kitap sizinle eş frekansa geçmeyi bekliyor.
Hayat böyledir; fırsatlar ayağınıza kadar gelir ama onu kabul edecek olan sizsiniz.
Keyifli okumalar…


Metalik Kadınlar Kadife Erkekler

Metalik Kadınlar Kadife Erkekler

Hayat Yayınları

Sipariş vermek için tıklayınız

Dişi Kadından Dişli Kadına; Erkek Adamdan İdeal Erkeğe...
Son yüzyılda kadınlar güçlendi, Amazon Kadınların günümüzdeki versiyonuna dönüştü; Metalik Kadın oldu. Evde, iş yerinde, yaşamın her kademesinde söz sahibi oldu. Ezilmemek için okudu, kariyer yaptı. Erkek egemen toplumun yetersizliğine başkaldırdı, toplumu evirip-çevirmeye, dönüştürmeye çalıştı. Yoruldu, çok yoruldu.

Bununla birlikte günümüz erkekleri de Kadife Erkeğe dönüştü. Sonuçta bu süreç kadın ve erkeği mutlu etti mi? Elinizdeki kitap, günümüz kadın erkek ilişkilerine yepyeni bir açıdan bakıyor. Bu bakış açısı tüm Dünya’da yankı bulacak, kadın erkek ilişkilerinde yepyeni bir dönemin başlangıcı olacaktır.
Heyecan ve keyifle okuyacaksınız.