Selahattin Yaylamaz

Selahattin Yaylamaz

Aile ve Bilinçaltı Terapisti

1990 yılında Atatürk Üniversitesi Eğitim Fakültesini bitirdi. Bir süre Milli Eğitim Bakanlığında Çalıştı. İstanbul Üniversitesi, Ankara Üniversitesi ve Gazi Üniversitesinde özel eğitimler aldı.
Harvard Üniversitesi ve Helsinki Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Pasi Sahlberg'ten; üst düzey eğitimler aldı. Batı Avrupa ülkelerinden Almanya, Hollanda ve Belçika’da uzun süren eğitim, seminer, terapi ve danışmanlık çalışmaları yaptı. Avrupa’nın eğitim sistemini, anasınıfından üniversiteye kadar yerinde inceleme fırsatı buldu. Dünya'nın en seçkin üniversitelerinden birisi olan Hollanda Erasmus Üniversitesinde konferans verdi.
1998 yılından bu yana yurt içi ve yurt dışında profesyonel danışmanlık ve terapiler yapıyor, eğitimler veriyor, seminer ve konferanslar düzenliyor.
Evlilik, Aile, İlişki, İletişim, Terapi, Danışmanlık, Zihinsel Gelişim ve Okuma Zekâsı konularındaki çalışmaları büyük ilgi görmektedir. Ayrıca yazarın, parapsikoloji ve spritüel alanda yaptığı çalışmalar da ilgiyle takip edilmektedir. Diğer yandan çocuk eğitimi, anne baba eğitimi ve öğretmen eğitimleri de yazarın keyifle ve başarıyla yürüttüğü çalışmalardan sadece bazılarıdır.
Yıllar içerisinde binlerce kişiye Bilinçaltı Terapisi ve Aile Danışmanlığı yapmıştır.
İstanbul başta olmak üzere, yurt içi ve yurt dışına yönelik eğitim, seminer ve konferans çalışmalarına devam etmektedir.
Aile Danışmanlığı ve Bilinçaltı Terapisi çalışmalarını halen İstanbul Kadıköy ofisinde yürütmektedir...
Yazar, İstanbul’da yaşıyor.

Yayımlanmış Eserleri

1- Okuma Zekası (RIQ) Hayat Yayınları
2- Aile Terapisi Hayat Yayınları
3- Eş Frekans Yasası Hayat Yayınları
4- Metalik Kadınlar Kadife Erkekler Hayat Yayınları
5- Çocuklar Parka Anneler Okula Hayat Yayınları
6- Kadın Mutluysa Herkes Mutludur Hayat Yayınları